wtorek, 7 września 2010

DR QUINN ZE SMOKY EYES I KLOSZARD


Wyglądam tragicznie… Mam smoky eyes bez makijażu, jestem blada i niewiele trzeba by ktoś pomylił mnie z kloszardem. Brrr – wszystko przez tę zimną końcówkę lata. Zdaję sobie sprawę, że żyjemy w umiarkowanej strefie klimatycznej, ale taka wilgoć? Wdziera się do domu i podstępnie dobiera się do moich kości. W rezultacie siedzę w: dwóch parach skarpet, koszulce i bluzie oraz długich spodniach. Dopadł mnie katar, mam gardło koloru szturmówki z pochodu pierwszomajowego, kości jak u reumatyka. W takich przypadkach zamieniam się w dr Quinn i próbuję ratować sytuację. Tak więc na pierwszy ogień woda solą do płukania gardła, witamina C, Isla oraz inhalacje zbawiennym Inhalolem. Dodatkowo herbata z sokiem malinowym. Nic więcej nie mogę… Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie zamienimy mieszkania w szpital domowy. Synek już biega z katarem, Dzindzia i Mąż na razie trzymają się dzielnie.

10 komentarzy:

 1. tobie jest tak zimno z niedożywienia. jak byś wtrząchnęła pęto kiełbasy swojskiej i pół bochenka chleba, musiałabyś sie do majtek rozebrać

  OdpowiedzUsuń
 2. Torebusia - mam ochotę na pyszną ogórkową lub dyniową własnej roboty, ale nie mogę zjeść :( Masz rację, codzienny porządny obiad postawiłby mnie na nogi raz-dwa. A na razie paracetamol i herbata z malinami plus nadzieja na wygrzanie pod kołdrą, przynajmniej trzygodzinne.

  OdpowiedzUsuń
 3. A cóż Cię tak odrzuca od jedzenia? (Swoją droga mogłoby mnie tak odrzucić na jakieś 20 kg) :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Siencjo - aktualnie brak apetytu spowodowany jest przeziębieniem, a na dłuższą metę dieta bardzo ograniczona z powodu skazy białkowej Dzindzi. 20 kg? To ile chcesz ważyć???

  OdpowiedzUsuń
 5. Oooo współczuję skazy. :( też byłam bezmleczna- znaczy Jurka karmiłam bezmleka ale ja jakas oporna na chudnięcie jestem. Tyle że u młodego to "tylko" nietolerancja z której wyrasta.
  20 kg chętnie oddam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Siencjo - ja bardzo cierpię z powodu odstawienia nabiału, bo jestem totalnie mleczna! Poza tym moje kości już to odczuwają :( Po urodzeniu Synka od razu zrzuciłam 20 kg, potem mi przybyło, teraz jest ~60 i myślę, że ok. z tymi 20 kilogramami to chyba przesadzasz jednak...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przesadzam...no... 15 i będę zadowolona, 20 to szczyt marzeń. :(
  Ja też cierpiałam bez nabiału ale u mnie to głównie zęby poleciały niestety. :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Siencja, Torebusia - dajcie spokój, pewnie wyglądacie dobrze, tylko ściemniacie. Torebusia - gdybyś oddała 10 kg, to musiałabyś ciuchy w Smyku kupować, co i tak Ci się zdarza :) Nie wymyślajcie kobitki głupot, a poza tym - kochanego ciałka nigdy za wiele :) Chcecie żeby facet Was przytulał czy ma się porysować wystającymi kośćmi?

  Siencjo - o zębach nie wspominam, do dentysty-sadysty wybrać się trzeba, tylko boję się jak cholera...

  OdpowiedzUsuń
 9. Idź czym prędzej! Ja swoje karmienie przypłaciłam leczeniem kanałowym i koronką na jednym zębie. :(
  O "zwykłych" plombach nie wspominając.

  OdpowiedzUsuń

a teraz powiedz, co o tym myślisz: